Las Camp Festival 2019 - Poland

THIS IS ONLY A TIME LIMITED FULL ENTRY

27.06.2019 - 30.06.2019

Las Festival

Poland
Paczyn
Paczyn, 58-420 Paczyn

Here you find the gathering of people in the Wild. Las Project inspiring Place. One of the biggest Underground Projects in Poland.

Las Festival

Las project is the music gathering in the wild (amongst nature). We do not stick to one place but every time try to find something more suitable, some sun-kissed, sweet-smelling, awe-inspiring place. We are preparing great ideas for the whole year, so you could spend 4 days dancing, meeting people and enjoying workshops. We are the biggest electronic open air music festival in Lower Silesia and one of the biggest underground projects in Poland.

The festival on the map

Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit

More about Las Festival

--- LAS Festival 2019 ---
-4 EDITION-
27/30.06.2019 - Save the date!!!
More details coming soon!!!

contact:
✮ info: info@lastribe.pl
✮ art instalations: art@lastribe.pl
transport: Jadę do Lasu:
https://www.facebook.com/groups/1429825733735272/
For more info visit the FACEBOOK EVENT PAGE

Las Festival on Facebook

Click here to visit the Facebook Page

2 weeks ago

LAS Festival

event: LAS Festival 2019 ... See MoreSee Less

event: LAS Festival 2019

 

Comment on Facebook

To już klasyk w moim kalendarzu

1 month ago

LAS Festival

EDIT (rozwiązanie)
Dziękujemy za wspólną za wspólną zabawę i naprawdę fajne zaangażowanie :) Wybieramy 3 osoby, które skomentowały to zdjęcie.
Jest to WIKTOR KALETA, MICHAŁ SOTKOWSKI, JESS COLDWELL
prosimy o kontakt na maila info@lastribe.pl w tytule wpisując KONKURS.
Jeszcze raz dzieki :)

K_O_N_K_U_R_S
Behind The LAS 2019 - New Years Eve
🌀szczegóły:
Po raz kolejny mamy dla Was Konkurs!!!
Do rozdania mamy kilka bluz i koszulek z wzorami tegorocznego Las Festivalu! Co zrobić by ją zdobyć?
🌀zasady:
➡ polub film
➡ udostępnij ten film na swojej stronie FB.
➡ skomentuj ten film, krótką opowieścią morską nawiązującą do naszego wydarzenia. 🧜‍🐉🐳
🌀rozwiązanie:
Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy trzy najciekawsze z nich, i rozdamy ciuchy! Na komentarze czekamy do 18.12.2018 (do wtorku) do godz. 12.00
... See MoreSee Less

 

Comment on Facebook

EDIT (rozwiązanie) Dziękujemy za wspólną za wspólną zabawę i naprawdę fajne zaangażowanie :) Wybieramy 3 osoby, które skomentowały to zdjęcie. Jest to WIKTOR KALETA, MICHAŁ SOTKOWSKI, JESS COLDWELL prosimy o kontakt na maila info@lastribe.pl w tytule wpisując KONKURS. Jeszcze raz dzieki :)

Dziennik pokładowy. Nie wiem który dzień. Czas od dawna nie gra roli. Jestem tu by napawać się chwilą obecną. Płyniemy dalej. Morze jest jakby nieco mniej spokojne. Statek buja się z gracją w rytmie fal, unosząc się i opadając. Rozległa przestrzeń wokół nas wydaje się nie mieć końca. Jesteśmy karmieni przez kaskady niezliczonych dźwięków wydobywających się jakby z samego serca oceanu. Łączę się w jedność z żywiołem - to jedyna droga by przepłynąć bezpiecznie. Ale ja znam dobrze prawa rządzące morzem, płynę przecież nie pierwszy raz. Wydawać by się mogło, że czuję w sobie fale nie musząc ich rozumieć. Burza nadciąga. Ale nie czuję strachu, a spokój. Spokój przeplatany nieprzeniknioną energią, która wprowadza mnie w stan ekstazy. Płyniemy prosto do celu. Łajba wytrzyma, wiem to. Przeróżne dźwięki przybierają na sile nie tracąc harmonii. Bez chwili zawahania oddaję się im cały. Mój statek tańczy w rytmie muzyki otaczającej wszystko wokół. Patrzę na swojego towarzysza. On podchodzi do mnie i mówi -Nieźle grają, idziemy zobaczyć pod drugą scenę? -Jasne, chodźmy, odpowiadam przerywając swój rejs. Później go dokończę.

W nieprzeniknionych toniach pod powierzchnią morza zebrała się bardzo niecodzienna loża. Z ciemności rozległo się głośne bulgotanie - Bracia i Siostry, zaczynamy świętowanie! Szaman przemówił, więc trytony i syreny udały się na dobrze sobie znane tereny. Kryształowe dzwony zawezwały Neptuna, naczelnego morskiego piastuna, a na grzybowej rafie wśród tańców i śpiewania rozpoczął się coroczny rytuał pojednania. Rozbłysły w oczach wzorzyste fosfeny, a rafę oświetlały skrzące meduzy i lasery. Obrzędy trwały do zmęczenia ciała i nasycenia duszy, a za rok znów zawitają w tej podwodnej głuszy.

Nazywali go marynarz bo opaskę miał na oku, a nie był to zwykły jegomość. Był to człowiek który jednym okiem patrzył w przyszłość a drugim patrzył wstecz w odmęty czasu (przynajmniej tak wszyscy opowiadali). Lecz to nigdy nie wpływało na jego spojrzenie na świat. W jego świecie wszystko płynęło jak na morzu, wszystko jest falą. Tak jak w jednej z jego opowieści gdy raz wypłynął na rejs w głąb lądu, lecz gdy zapuszczał się coraz głębiej, woda się robiła coraz gęstsza, myślał że to temperatura. Choć to nie tylko woda robiła się coraz gęstsza, również powietrze i czas wydawał się inny. Mimo tego on płynął dalej i nie dał się zwodniczym humorom morza, choć nie raz kusiły go różne pokusy tych akwenów. Lecz w którymś momencie natknął się na ścianę, która go zatrzymała. Woda stała się lodem, a czas zamarł w miejscu. On sam stawał się posągiem. Starał się walczyć, pokonać ten lód, (zaczął tonąć), który wydawał się nie do rozbicia, sam stracił już nadzieję, ale jego kamraci postanowili walczyć za niego. W tym momencie rzucili oni kamień w tą lodową rzekę (niektórzy mówili że to potęga miłości). To właśnie on rozbił otaczający go chłód i lód, wokół statku naszego marynarza. On sam poznał wtedy wartość ludzi i tego co mogą oni mogą mu dać i co dla niego zrobić. Wtedy zrozumiał że nigdy nie może już sam wypłynąć w rejs.

Rejs w Nowym Rok postanowiłam rozpocząć na fali transowych dźwięków, do wnętrza kolorowych przestrzeni mojego ciała, emocji, duszy i myśli. Płynąc w strumieniu pozytywnych wibracji wejść na pokład z szerokim uśmiechem i gładko roztopić się w sylwestrowym klimacie lasu 🦄💜🌈

Fale oceanu dwóch metrów sięgają, Na ofiary z naszego statku czekają. Lecz my się nie poddajemy, do rytmu muzyki wspólnie wiosłujemy. Każdy z nas odmienny, w każdej porze dnia humor ma zmienny. Lecz jedno mamy wspólne, Coś co jest bardzo szczególne. Muzyka łączy nas wszyskich, dlatego nasz okręt na jeden cel kierujemy, i do elektronicznego Wrocławia prędko cisniemy 🔥🔥🔥

Każdy zna legendę o wszystkobarwnej komnacie. Ponoć nawet jedna spędzona w niej noc zmienia ludzi: daje im nowe spojrzenie na świat i odkrywa prawdę o istnieniu. Takimi samymi historiami karmił się w dzieciństwie Słony Jakub, obecnie mało znany podróżnik i badacz. Od lat szukał Sensu, ten jednak wciąż pozostawał nieuchwytny. Lecz teraz wszystko miało się zmienić. Na Targu Niezwykłości zakupił słoneczny kryształ, który miał pomóc mu w nawigacji na zdradliwym i niebezpiecznym Muchomoromorzu. Statek był gotowy, załoga zmotywowana i wypoczęta. Wyruszyli. Po kilku dniach rejsu rozpętał się straszliwy sztorm. Fale pieniły się na ciemnym morzu, błyskawice przecinały nocne niebo, a grzmoty rozrywały zmysły i morale podróżników. Słony Jakub postanowił - pora użyć kamienia. Wyjął go ostrożnie z torby, zbliżył do twarzy i spojrzał. Noc była spokojna, ponad powierzchnią wody latały kolorowe meduzy, a po niebie szybowały majestatyczne węgorze. Nie było nawet śladu po sztormie. Zdziwiona załoga zobaczyła przed sobą niewielką wyspę. Przy plaży znajdowało się wejście do jaskini, a w niej niewielka sadzawka. Wszyscy rozsiedli się wokół niej wygodnie i z niepewnością napełnili manierki. Świat rozblysl kolorami, a oni zrozumieli.

Dawno, dawno temu podczas jednej z morskich podróży marzeń w Nowy Rok, dwójka spóźnionych na rejs przyjaciół szukała swojego wejścia na statek. Zmęczeni pospieszym biegiem niczym dwa susły zapadli w sen. Pobudka nadeszła jakby lada moment i ogarnelo ich ogromne zdziwienie, gdy okazało się, że to nie był ich rejs, a statek, którym płyną zmienia się w kolorowe miejsce, gdzie od wszystkich ludzi biją same pozytywne wibracje, niebo maluje się przejrzystym fioletem, a w srodku różnorodna muzyka otacza cały statek o nazwie Behind The Las. Pierwszy raz w życiu przyjaciele nie chcieli końca tak niepowtarzalnej podróży po świecie muzyki. ;)

Pirat Łukasz wracając z Libertalii po długim rejsie przez ocean kosmiczny wpłynął do zatoki Behind The Las , by popłynąć jeszcze dłuższy rejs przez wzburzone fale pozytywnej energii i muzyki. Zdając sobie sprawę ze zniszczeń jego statku płynącego w ten rejs, zrobił to , bo wiedział że warto :)

To jest moja morska opowieść 😉 🌊 🌊 🌊 https://youtu.be/RANXnQoiBII

+ View previous comments

2 months ago

LAS Festival

BILETY/TICKETS: biletprosze.pl/lascamp/behind-the-las-new-years-eve-2019
wydarzenie: Behind The LAS 2019 - New Years Eve
... See MoreSee Less

BILETY/TICKETS: https://biletprosze.pl/lascamp/behind-the-las-new-years-eve-2019
wydarzenie: Behind The LAS 2019 - New Years Eve

 

Comment on Facebook

Gdzie te bilety będzie można nabyć ?

Tomek Krzyzowski idziemy? :)

16:05 zdaje kurtke do przebieralni :D

Grafika sztos. Kto robil ? ;)

Klaudia Przyszlak to może po raz trzeci ? 🤘

będzie dostęp do normalnych toalet czy toiki?

Marcin Winiarski

+ View previous comments

Load more